مشهد لعاب، محصولات، مشتریان، لوح و تقدیرنامه، سفارش کالا، اخبار و رویدادها و ...

کاشی های شیشه ای، محصولات، مشتریان، لوح و تقدیرنامه، سفارش کالا، اخبار و رویدادها و ...

سهند آساک، محصولات، مشتریان، لوح و تقدیرنامه، سفارش کالا، اخبار و رویدادها و ...

 
 


شرکت صنایع یافته های سرامیکی پیشرفته در سال 1384بنیاد گذاشته شد . این شرکت یکی از شرکتهای زیر مجموعه صنایع لعاب مشهد میباشد. تولیدات این شرکت، سرامیک های مدرن ، براساس پژوهشهای انجام شده در مرکز تحقیقات " موسسه تحقیقاتی پرطاووس " برای تولید کاتالیست های مورد مصرف در صنایع :
     اتومبیل
    صنایع پتروشیمی
     گاز
     قطعات سرامیکی
طراحی شده است و تمامی این فعالیتها برای حرکت در جهت سیاست­های دولت ، میباشد. خطوط تولید سرامیک هـای مدرن متکی بر تکنولــوژی پیشرفتــــه High Technology می باشد . بخشی از ماشین آلات در حقیقت به آماد سازی مواد اولیه اختصاص دارد تا بتواند با تهیه دانه بندی مورد نیاز و تغییرات فیزیکی لازم در مواد اولیه آنرا قابل استفاده در تکنولوژی فوق مدرن می نماید . 
شايد يكي از مهمترين موفقيت هاي پژوهشگران در 30 سال اخير شناخت سراميكهاي پيشرفته و مدرن و كامپوزيتها باشد . پژوهشهائي كه توانست شگفتي هاي باور نكردني در علم مواد و كاربرد آن در تامين نيازهاي بشري بيافريند .
اهميت سراميكهاي پيشرفته در توسعه علوم و فناوري وقتي واضح تر خواهد بود كه توجه نماييم كه دسترسي به High Tech در تمامي زمينه ها بدون بكارگيري قطعه اي از سراميك پيشرفته در ساختار اصلي آن امكانپذير نخواهد بود .
وجود خواص الكتريكي و الكترونيكي , شيميائي , مكانيكي , مغناطيسي منحصر به فرد اين مواد كاربرد گسترده اي براي آنها بوجود آورده است بطوريكه نه تنها صنايع الكترونيك , اپتيك و مغناطيس را متحول ساخته بلكه كاربردهاي با اهداف سازهاي را نيز بطور چشم گيري دگرگون نموده است . اما چرا سراميك و مواد سراميكي پيشرفته دليل آن واضح مي باشد اين مواد معمولا داراي خــواص زيــــر مي باشد .
   توضیحات بیشتر

   

سرامیکهای اکسیدی
...
سرامیکهای غیر اکسیدی
...
 
 

1386© کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه کارخانجات صنعتی لعاب مشهد می باشد.

اجرا و پیاده سازی : شرکت فرانت